Tradicionalno, svake godine, sportska redakcija Radio Ludbrega Fair Play dodjeljuje priznanja sportašima i sportskim djelatnicima za dostignuća u protekloj godini. U Ludbreškoj regiji ima više od dvije tisuće registriranih sportaša što čini više od 10% stanovništva. Na listi dobitnika za 2015-tu u izuzetnoj konkurenciji našla su se tri imena članova KK Zen.

U kategoriji sportskih nada priznanja su primili Ana Harambaša i Tomislav Tkalčec. Oni su tijekom 2015-te godine ostvarili niz odličnih rezultata na turnirima diljem Hrvatske. Ako je suditi prema trudu koji ulažu na treninzima možemo očekivati sjajne rezultate i u 2016-toj godini. U kategoriji sportskih djelatnika koji su dali izniman doprinos razvoju sporta u ludbreškoj regiji priznanje je primio sensei Stanko Cindori. Zamjećen je rad našeg kluba i izuzetno nam je zadovoljstvo što su se naši članovi našli u društvu dobitnika od kojih izdvajamo Ivanu Dežić, rukometašicu Podravke te Matiju Špikića, vratara GRK Varaždina koji su proglašeni sportašima godine.

tomislav1 tomislav2 tomislav3 tomislav4 tomislav6 tomislav5